Ponieważ samorządność nie zaczyna się w budynkach Urzędu Miasta, a w lokalnej społeczności.

Kostuchna

Rada Dzielnicy już tutaj istnieje.

MDK Południe filia Kostuchna

ul. Boya Żeleńskiego 83

Masz pytania?

E-mail: kontakt@radydzielnic.pl

Radni Dzielnicowi

  1. Marek Baron
  2. Teresa Bywalec
  3. Józef Fleischer
  4. Sławomir Jarzyna
  5. Bogusław Kściuczyk
  6. Józef Luka
  7. Tadeusz Matlak
  8. Iwona Ochojska
  9. Adam Sabuda
  10. Teresa Skowrońska
  11. Dariusz Stepanow
  12. Aleksander Uszok
  13. Bernard Uszok
  14. Halina Wróbel
  15. Paweł Żmija
  16. Stanisław Grzesica
  17. Zygmunt Kaps
  18. Eugeniusz Kudala
  19. Andrzej Lach
  20. Alojzy Marniok
  21. Henryka Niesyto
  22. Edward Opielka
  23. Eugeniusz Pająk
  24. Bogusława Fragłowska
  25. Barbara Salbert-Florczuk
  26. Stefan Sarbinowski
  27. Teresa Skowrońska
  28. Eugeniusz Sornek
  29. Kazimierz Szewczyk
  30. Wiesław Szuścik
  31. Zbigniew Śleziona
  32. Irena Trzcionka
  33. Teresa Wildner
  34. Stanisław Beczała
  35. Konrad Fuchs
  36. Wojciech Graniczka
  37. Stanisław Grzesica
  38. Eugeniusz Jurkiewicz
  39. Stanisław Krusz
  40. Eugeniusz Kudala
  41. Andrzej Lach
  42. Edward Noras
  43. Eugeniusz Pająk
  44. Krzysztof Pawlicki
  45. Krzysztof Poręba
  46. Paweł Pryszcz
  47. Barbara Salbert-Florczuk
  48. Teresa Skowrońska
  49. Eugeniusz Sornek
  50. Stanisław Szweda
  51. Czesław Tomczak
  52. Bernard Uszok
  53. Krzysztof Wojtuszek
  54. Stanisław Beczała
  55. Iwona Gąstek
  56. Jan Gepfert
  57. Urszula Jasik
  58. Sławomir Jarzyna
  59. Jan Kotas
  60. Stanisław Krusz
  61. Eugeniusz Kudala
  62. Krzysztof Kukliński
  63. Iwona Loska
  64. Józef Luka
  65. Eugeniusz Sornek
  66. Bernard Uszok
  67. Barbara Wójcik
  68. Halina Wróbel

Wyniki wyborów

Lp Imię Nazwisko Liczba głosów Radny
1 Marek Baron 18 TAK
2 Teresa Bywalec 31 TAK
3 Józef Fleischer 19 TAK
4 Sławomir Jarzyna 57 TAK
5 Kałuża Franciszek 12 NIE
6 Józef Kordyś 10 NIE
7 Bogusław Kściuczyk 25 TAK
8 Andrzej Lach 5 NIE
9 Józef Luka 17 TAK
10 Władysław Małyjurek 8 NIE
11 Tadeusz Matlak 31 TAK
12 Irena Morawska-Kornas 15 NIE
13 Iwona Ochojska 27 TAK
14 Tomasz Olejniczak 6 NIE
15 Ewa Pilorz 10 NIE
16 Adam Sabuda 65 TAK
17 Teresa Skowrońska 26 TAK
18 Andrzej Słomka 12 NIE
19 Dariusz Stepanow 20 TAK
20 Aleksander Uszok 29 TAK
21 Bernard Uszok 69 TAK
22 Jan Wolak 7 NIE
23 Halina Wróbel 27 TAK
24 Paweł Żmija 43 TAK
25 Mariola Żygowska 5 NIE
Lp Imię Nazwisko Liczba głosów Radny
1 Jadwiga Baniak 12 NIE
2 Stanisław Beczała 38 TAK
3 Beata Bywalec 8 NIE
4 Dominika Chacuś 0 NIE
5 Jan Chudy 13 NIE
6 Iwona Gąstek 25 TAK
7 Jan Gepfert 26 TAK
8 Stanisław Grzesica 8 NIE
9 Józef Janicki 11 NIE
10 Urszula Jasik 22 TAK
11 Sławomir Jarzyna 17 TAK
12 Andrzej Jurasz 11 NIE
13 Eugeniusz Jurkiewicz 9 NIE
14 Krzysztof Kaps 9 NIE
15 Jan Kotas 20 TAK
16 Stanisław Krusz 38 TAK
17 Eugeniusz Kudala 22 TAK
18 Krzysztof Kukliński 19 TAK
19 Andrzej Lach NIE
20 Iwona Loska 37 TAK
21 Józef Luka 20 TAK
22 Artur Melerowicz 9 NIE
23 Iwona Pudło 13 NIE
24 Eugeniusz Sornek 15 TAK
25 Stanisław Szweda 5 NIE
26 Czesław Tomczak 4 NIE
27 Bernard Uszok 170 TAK
28 Barbara Wójcik 20 TAK
29 Halina Wróbel 45 TAK
30 Wilhelm Żołneczko 8 NIE
Lp Imię Nazwisko Liczba głosów Radny
1 Stefan Balsam 594 NIE
2 Stanisław Beczała 1030 TAK
3 Konrad Fuchs 924 TAK
4 Wojciech Graniczka 971 TAK
5 Stanisław Grzesica 966 TAK
6 Eugeniusz Jurkiewicz 906 TAK
7 Stanisław Krusz 973 TAK
8 Eugeniusz Kudala 1022 TAK
9 Andrzej Lach 938 TAK
10 Henryk Lewkiewicz 736 NIE
11 Edward Noras 1015 TAK
12 Eugeniusz Pająk 1004 TAK
13 Krzysztof Pawlicki 1027 TAK
14 Krzysztof Poręba 1027 TAK
15 Paweł Pryszcz 1021 TAK
16 Barbara Salbert-Florczuk 940 TAK
17 Teresa Skowrońska 1017 TAK
18 Eugeniusz Sornek 941 TAK
19 Stanisław Szweda 1055 TAK
20 Czesław Tomczak 1012 TAK
21 Joachim Trzcionka 773 NIE
22 Bernard Uszok 1076 TAK
23 Krzysztof Wojtuszek 974 TAK
24 Zygmunt Zając 723 NIE
Lp Imię Nazwisko Liczba głosów Radny
1 Stefan Sarbinowski 172 TAK
2 Zygmunt Kaps 178 TAK
3 Stanisław Grzesica 191 TAK
4 Wiesław Szuścik 170 TAK
5 Alojzy Marniok 194 TAK
6 Andrzej Lach 190 TAK
7 Zbigniew Śleziona 164 TAK
8 Henryka Niesyto 186 TAK
9 Zygmunt Zając 153 NIE
10 Teresa Wildner 182 TAK
11 Eugeniusz Kudala 194 TAK
12 Bogusława Fragłowska 183 TAK
13 Teresa Skowrońska 178 TAK
14 Eugeniusz Pająk 183 TAK
15 Eugeniusz Sornek 159 TAK
16 Kazimierz Szewczyk 189 TAK
17 Edward Opielka 191 TAK
18 Barbara Salbert-Florczuk 175 TAK
19 Irena Trzcionka 170 TAK
20 Aniela Pytlik 158 NIE
21 Zdzisław Lipiński 132 NIE
Projekt finansowany z funduszy EOG