Ponieważ samorządność nie zaczyna się w budynkach Urzędu Miasta, a w lokalnej społeczności.

Ligota-Panewniki

Rada Dzielnicy już tutaj istnieje.

ul. Franciszkańska 25

Masz pytania?

E-mail: kontakt@radydzielnic.pl

Radni Dzielnicowi

  1. Tomasz Maśnica
  2. Bogdan Nowak
  3. Andrzej Najdrowski
  4. Grzegorz Płonka
  5. Kazimierz Szmurło
  6. Adam Łęski
  7. Jacek Zimoch
  8. Adam Kłos
  9. Rafał Szostak
  10. Wojciech Kapka
  11. Leszek Dobosz
  12. Paweł Niewiadomski
  13. Andrzej Bańczyk
  14. Rafał Konieczny
  15. Jakub Mielewczyk
  16. Jacek Tomaszewski
  17. Tomasz Kozłowski
  18. Karol Komorowski
  19. Barbara Nowak-Jeżowska
  20. Andrzej Masiewicz
  21. Dariusz Jarosz
  22. Ewa Wawrzyniak
  23. Eugeniusz Koziołek
  24. Marek Gargaś
  25. Leszek Trząski
  26. Maria Kosakiewicz-Mrówka
  27. Mariac Kępiński
  28. Andrzej Masiewicz
  29. Henryk Słota
  30. Edward Samek
  31. Dorota Harak
  32. henryk Bober
  33. Olgierd Wiśnicki
  34. Bogdan Nowak
  35. Maria Mańka
  36. Marek Krajewski
  37. Leon Sitko
  38. Krzysztof Pawlas
  39. Krystyna Grocholska
  40. Kazimierz Golc
  41. Zofia Hudziak
  42. Wiesław Polański
  43. Danuta Morawska-Zbrojewska
  44. Andrzej Kapral
  45. Krystian Wiśniewski
  46. Wanda Smolak
  47. Kajetan Berezowski
  48. Jolanta Kałuża
  49. Magdalena Knoll

Wyniki wyborów

Lp Imię Nazwisko Liczba głosów Radny
1 Andrzej Bańczyk 39 TAK
2 Leszek Dobosz 44 TAK
3 Anna Gołombek 14 NIE
4 Jacek Jakubek 14 NIE
5 Dariusz Jarosz 25 TAK
6 Wojciech Kapka 44 TAK
7 Jacek Kielesz 22 NIE
8 Adam Kłos 51 TAK
9 Karol Komorowski 28 TAK
10 Rafał Konieczny 38 TAK
11 Eugeniusz Kopiec 17 NIE
12 Leokadia Kosik 14 NIE
13 Tomasz Kozłowski 29 TAK
14 Ireneusz Kubiak 18 NIE
15 Dariusz Lipowski 7 NIE
16 Adam Łęski 60 TAK
17 Zbigniew Makowiec 4 NIE
18 Andrzej Masiewicz 26 TAK
19 Tomasz Maśnica 131 TAK
20 Jakub Mielewczyk 32 TAK
21 Marcin Mikulski 12 NIE
22 Urszula Miszok 12 NIE
23 Krzysztof Morawiec 8 NIE
24 Andrzej Najdrowski 69 TAK
25 Paweł Niewiadomski 39 TAK
26 Bogdan Nowak 204 TAK
27 Barbara Nowak-Jeżowska 26 TAK
28 Urszula Nowok 3 NIE
29 Jerzy Ociepczyk 17 NIE
30 Gabriela Paszek 13 NIE
31 Grzegorz Płonka 62 TAK
32 Jakub Sęk 10 NIE
33 Aleksandra Smyłła 19 NIE
34 Dobromir Sośnierz 13 NIE
35 Kazimierz Szmurło 60 TAK
36 Rafał Szostak 45 TAK
37 Jerzy Szyjer 6 NIE
38 Jacek Tomaszewski 30 TAK
39 Aleksandra Zembok 11 NIE
40 Jacek Zimoch 56 TAK
Lp Imię Nazwisko Liczba głosów Radny
1 Ewa Wawrzyniak 588 TAK
2 Eugeniusz Koziołek 570 TAK
3 Marek Gargaś 568 TAK
4 Leszek Trząski 567 TAK
5 Maria Kosakiewicz-Mrówka 554 TAK
6 Mariac Kępiński 541 TAK
7 Andrzej Masiewicz 530 TAK
8 Henryk Słota 530 TAK
9 Edward Samek 527 TAK
10 Dorota Harak 515 TAK
11 henryk Bober 508 TAK
12 Olgierd Wiśnicki 502 TAK
13 Bogdan Nowak 501 TAK
14 Maria Mańka 483 TAK
15 Marek Krajewski 475 TAK
16 Leon Sitko 473 TAK
17 Krzysztof Pawlas 471 TAK
18 Krystyna Grocholska 446 TAK
19 Kazimierz Golc 442 TAK
20 Zofia Hudziak 441 TAK
21 Wiesław Polański 421 TAK
22 Danuta Morawska-Zbrojewska 416 TAK
23 Andrzej Kapral 409 TAK
24 Krystian Wiśniewski 406 TAK
25 Wanda Smolak 395 TAK
26 Kajetan Berezowski 393 TAK
27 Jolanta Kałuża 386 TAK
28 Magdalena Knoll 382 TAK
29 Ernest Kubica 373 NIE
30 Lech Wierzbicki 370 NIE
31 Jerzy Potocki 358 NIE
32 Andrzej Bokłak 357 NIE
33 Andrzej Barzycki 351 NIE
34 Daniela Bendkowska 349 NIE
35 Danuta Szypuła 347 NIE
36 Lesław Adamowicz 346 NIE
37 Marek Kolasiński 329 NIE
38 Kazimierz Zagajewski 325 NIE
39 Kazimierz Kwiatkowski 277 NIE
Projekt finansowany z funduszy EOG