Ponieważ samorządność nie zaczyna się w budynkach Urzędu Miasta, a w lokalnej społeczności.

Os. Witosa

Rada Dzielnicy już tutaj istnieje.

ul. Kwiatkowskiego 8

Masz pytania?

E-mail: kontakt@radydzielnic.pl

Radni Dzielnicowi

  1. Bartosz Bielski
  2. Waldemar Granisz
  3. Tomasz Jakubiec
  4. Krzysztof Kraus
  5. Mariusz Machała
  6. Marek Mróz
  7. Kamil Nachlik
  8. Adam Polczyk
  9. Praus Elżbieta
  10. Dawid Purchla
  11. Marcin Waszczuk
  12. Elżbieta Wolny
  13. Leszek Wolny
  14. Elżbieta Zioło
  15. Mieczysław Szylar
  16. Zbigniew Przebindowski
  17. Barbara Rosińska
  18. Józef Strzępka
  19. Alfreda Skórka
  20. Karol Osiecki
  21. Halina Brzenczek
  22. Dudek Urszula
  23. Teresa Łebkowska
  24. Mirosława Stoszko
  25. Bernadetta Dubiel-Pilawa
  26. Grzegorz Świeczak
  27. Andrzej Kupczak
  28. Ewa Mrzyczek
  29. Robert Litwa
  30. Teresa Strycharz
  31. Elżbieta Wolny
  32. Wiesława Jagusz
  33. Leszek Oczkowicz
  34. Marek Wojtaszczyk
  35. Janusz Materia
  36. Krzysztof Maślanka
  37. Elżbieta Tabacka-Wosińska
  38. Janusz Szukała
  39. Adam Polczyk
  40. Alfreda Skórka
  41. Ewa Mrzyczek
  42. Urszula Jarosz
  43. Wiesław Lang
  44. Józef Strzępka
  45. Zbigniew Przebindowski
  46. Franciszek Gąska
  47. Elżbieta Urbanek
  48. Marian Zioło
  49. Danuta Kozik
  50. Janusz Materla
  51. Janusz Kania
  52. Karol Osiecki
  53. Jerzy Pilawa
  54. Urszula Dudek
  55. Jan Drynda
  56. Agnieszka Mak
  57. Elżbieta Wolny
  58. Maciej Litwiński
  59. Teresa Strycharz
  60. Jan Drynda
  61. Urszula Dudek
  62. Jan Kalamłacki
  63. Michał Kąkol
  64. Agnieszka Mak
  65. Andrzej Mazur
  66. Jan Michalak
  67. Jerzy Pniok
  68. Adam Polczyk
  69. Elżbieta Praus
  70. Mieczysław Szylar
  71. Wacław Urbański
  72. Jerzy Wiśniecki
  73. Danuta Witkowska
  74. Marian Zioło
  75. Bronisław Czekajski
  76. Grzegorz Franki
  77. Waldemar Granisz
  78. Ryszard Heising
  79. Marek Kościelny
  80. Krzysztof Kraus
  81. Wiesława Mrowiec
  82. Marek Mróz
  83. Teresa Pająk
  84. Adam Polczyk
  85. Elżbieta Praus
  86. Mieczysław Szylar
  87. Wacław Urbański
  88. Elżbieta Wolny
  89. Leszek Wolny

Wyniki wyborów

Lp Imię Nazwisko Liczba głosów Radny
1 Bartosz Bielski 31 TAK
2 Michał Bonk 17 NIE
3 Marcin Chojnacki 10 NIE
4 Marek Derylak 11 NIE
5 Tomasz Fillinger 15 NIE
6 Marta Gocalińska 12 NIE
7 Waldemar Granisz 29 TAK
8 Tomasz Jakubiec 24 TAK
9 Stanisław Jankowski 3 NIE
10 Marek Kościelny 15 NIE
11 Krzysztof Kraus 87 TAK
12 Jerzy Kroczek 8 NIE
13 Wiesław Lang 5 NIE
14 Mariusz Machała 24 TAK
15 Marek Mróz 37 TAK
16 Kamil Nachlik 21 TAK
17 Teresa Pająk 14 NIE
18 Adam Polczyk 67 TAK
19 Praus Elżbieta 22 TAK
20 Dawid Purchla 25 TAK
21 Wioletta Stachuła 14 NIE
22 Mieczysław Szylar 64 TAK
23 Jacek Teterycz 8 NIE
24 Wacław Urbański 14 NIE
25 Marcin Waszczuk 32 TAK
26 Jerzy Wiśniecki 12 NIE
27 Elżbieta Wolny 18 TAK
28 Leszek Wolny 50 TAK
29 Elżbieta Zioło 27 TAK
Lp Imię Nazwisko Liczba głosów Radny
1 Tomasz Brzezina 4 NIE
2 Bronisław Czekajski 23 TAK
3 Krzysztof Dragon 2 NIE
4 Jan Drynda 7 NIE
5 Urszula Dudek 12 NIE
6 Grzegorz Franki 15 TAK
7 Stanisław Górka 11 NIE
8 Waldemar Granisz 13 TAK
9 Ryszard Heising 22 TAK
10 Stanisław Jankowski 3 NIE
11 Jan Kalamłacki 7 NIE
12 Michał Kąkol 1 NIE
13 Marek Kościelny 15 TAK
14 Krzysztof Kraus 56 TAK
15 Krzysztof Maślanka 8 NIE
16 Jan Michalak 4 NIE
17 Anotni Michalik 5 NIE
18 Wiesława Mrowiec 16 TAK
19 Marek Mróz 39 TAK
20 Teresa Pająk 24 TAK
21 Adam Polczyk 35 TAK
22 Elżbieta Praus 25 TAK
23 Piotr Stefanowski 13 NIE
24 Mieczysław Szylar 63 TAK
25 Wacław Urbański 16 TAK
26 Jerzy Wiśniecki 11 NIE
27 Elżbieta Wolny 35 TAK
28 Leszek Wolny 17 TAK
29 Jan Zawierucha 1 NIE
Lp Imię Nazwisko Liczba głosów Radny
1 Tomasz Brzezina 2 NIE
2 Jan Drynda 10 TAK
3 Urszula Dudek 17 TAK
4 Danuta Gawrysiak 6 NIE
5 Dorota Gazda 6 NIE
6 Waldemar Granisz 4 NIE
7 Henryk Hansel 5 NIE
8 Jan Kalamłacki 12 TAK
9 Józef Kania 1 NIE
10 Michał Kąkol 8 TAK
11 Ryszard Kleszcz 2 NIE
12 Wacław Michał Kmiecik 3 NIE
13 Andrzej Kosma NIE
14 Janina Kowalska 0 NIE
15 Zofia Kowal-Teterycz 0 NIE
16 Łukasz Kudła 6 NIE
17 Władysław Lisiewski 6 NIE
18 Agnieszka Mak 8 TAK
19 Andrzej Mazur 12 TAK
20 Jan Michalak 10 TAK
21 Tadeusz Nowak 4 NIE
22 Małgorzata Nowicka 2 NIE
23 Roksana Orszulik 0 NIE
24 Pelagia Pietrzak 3 NIE
25 Jerzy Pilawa 0 NIE
26 Jerzy Pniok 9 TAK
27 Adam Polczyk 42 TAK
28 Elżbieta Praus 16 TAK
29 Mieczysław Szylar 31 TAK
30 Jacek Teterycz 0 NIE
31 Władysław Teterycz 4 NIE
32 Wacław Urbański 12 TAK
33 Katarzyna Wałkiewicz 2 NIE
34 Jerzy Wiśniecki 9 TAK
35 Danuta Witkowska 9 TAK
36 Elżbieta Wolny 8 NIE
37 Elżbieta Wolny 5 NIE
38 Agnieszka Wójcik-Podgórska 7 NIE
39 Marian Zioło 17 TAK
Lp Imię Nazwisko Liczba głosów Radny
1 Janusz Szukała 1148 TAK
2 Adam Polczyk 1145 TAK
3 Alfreda Skórka 1123 TAK
4 Ewa Mrzyczek 1121 TAK
5 Urszula Jarosz 1118 TAK
6 Wiesław Lang 1112 TAK
7 Józef Strzępka 1101 TAK
8 Zbigniew Przebindowski 1095 TAK
9 Franciszek Gąska 1081 TAK
10 Elżbieta Urbanek 1081 TAK
11 Marian Zioło 1081 TAK
12 Danuta Kozik 1077 TAK
13 Janusz Materla 1076 TAK
14 Janusz Kania 1072 TAK
15 Karol Osiecki 1065 TAK
16 Jerzy Pilawa 1063 TAK
17 Urszula Dudek 1046 TAK
18 Jan Drynda 1040 TAK
19 Agnieszka Mak 1031 TAK
20 Elżbieta Wolny 1026 TAK
21 Maciej Litwiński 1022 TAK
22 Teresa Strycharz 1021 TAK
23 Roksana Orszulik 987 NIE
24 Krosny Helmut 955 NIE
Lp Imię Nazwisko Liczba głosów Radny
1 Zbigniew Przebindowski 615 TAK
2 Barbara Rosińska 612 TAK
3 Józef Strzępka 602 TAK
4 Alfreda Skórka 601 TAK
5 Karol Osiecki 597 TAK
6 Halina Brzenczek 593 TAK
7 Dudek Urszula 592 TAK
8 Teresa Łebkowska 585 TAK
9 Mirosława Stoszko 566 TAK
10 Bernadetta Dubiel-Pilawa 560 TAK
11 Grzegorz Świeczak 559 TAK
12 Andrzej Kupczak 555 TAK
13 Ewa Mrzyczek 553 TAK
14 Robert Litwa 547 TAK
15 Teresa Strycharz 537 TAK
16 Elżbieta Wolny 533 TAK
17 Wiesława Jagusz 524 TAK
18 Leszek Oczkowicz 522 TAK
19 Marek Wojtaszczyk 521 TAK
20 Janusz Materia 508 TAK
21 Krzysztof Maślanka 497 TAK
22 Elżbieta Tabacka-Wosińska 495 TAK
23 Małgorzata Nowicka 492 NIE
24 Tadeusz Nowak 488 NIE
25 Jerzy Rażniewski 485 NIE
26 Dariusz Mączka 482 NIE
27 Ilona Litwińska 480 NIE
28 Zbigniew Walkiewicz 468 NIE
29 Halina Głogowska 454 NIE
30 Ewa Riedel 437 NIE
31 Andrzej Kożusznik 406 NIE
32 Andrzej Wrzesień 400 NIE
33 Michał Bonk 396 NIE
34 Jerzy Dziwoki 391 NIE
35 Janusz Kęsy 388 NIE
Projekt finansowany z funduszy EOG